532 273 885
akademia@ksgoclaw.pl

I Turniej Mikołajkowy KS Gocław

Created with Sketch.

I Turniej Mikołajkowy KS Gocław

Nawet najmniejsze sukcesy należy celebrować. Nawet najdrobniejsze szczęśliwe chwile warto pamiętać. Wszystkim naszym podopiecznym na pewno na bardzo długo pozostanie w pamięci I Turniej Mikołajkowy Klubu Sportowego Gocław Warszawa.
Zdjęcia grupowe i indywidualne, mecz rodziców, turniej dla dzieci, medale i na koniec wizyta Mikołaja.
Tak w telegraficznym skrócie można opisać całą imprezę. Dla nas jednak to coś więcej. To takie ukoronowanie tego roku pracy z naszymi podopiecznymi. Przeszywa mnie duma i zadowolenie, ponieważ cała impreza wypadła fantastycznie, wszystkie punkty harmonogramu zrealizowane zostały w 100 %.

Jestem niesamowicie szczęśliwy. Chciałbym serdecznie podziękować dzieciom za zaangażowanie. Rodzicom za to, że na zajęciach jest niemal 100% frekwencja, bo to przecież w dużym stopniu od Was zależy czy dziecko pojawi się na treningach.Podziękowania ślę również do całej kadry KS Gocław Warszawa. Wykonują fantastyczną pracę i ciągle się rozwijają.
Wreszcie dziękuję za super współpracę z Panią Marzeną z SP 312, z Panią Zofią z SP 375 i Panią Anetą z SP 279, które umożliwiły nam prowadzenie zajęć. Od kwietnia tego roku nasz mały osiedlowy klub rozrósł się fantastycznie. Dzieci przybywa z każdym tygodniem, a to świadczy o tym, że wszystko co robimy zmierza w dobrym kierunku.
Jeszcze raz za wszystko dziękuję. Do zobaczenia na zajęciach. Piąteczka ! 🙂
Adam Stokowiec

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *