Letni Obóz Piłkarski KS Gocław – relacja

Created with Sketch.

I dzień Letniego Obozu KS Gocław Warszawa

Filmy i zdjęcia mówią same za siebie. ⚽️⚽️⚽️

Możemy z trenerami jedynie dodać, że wszystkie dzieciaki o 21:30 popadały jak muchy. 🙈🙈🙈

II dzień Letniego Obozu KS Gocław Warszawa

O poranku zaskoczył nas deszcz, ale na szczęście do rozpoczęcia naszego porannego treningu przestało padać i zaczęło się przejaśniać.

Na treningach dzisiaj mnóstwo strzałów i prowadzenia piłki.

Baaaardzo udany dzień. 🙂

III dzień Letniego Obozu KS Gocław

Pogoda od rana dała nam popalić. Lekki deszcz, a potem wysoka temperatura sprawiły, że wilgotność podniosła się o kilkadziesiąt procent i trening poranny był po prostu ciężki.

Po południu było już lepiej i trening bez pełnego słońca sprawił, że chłopcy mieli jeszcze siły na udział w obozowej olimpiadzie. 🙂

IV Dzień Letniego Obozu KS Gocław

Rano odprawa przed pierwszym sparingiem a potem sam mecz.

Chłopcy z rocznika 2013/2014 rozegrali swój pierwszy mecz 9 vs 9 że spalonymi.

Przeciwniczkami były dziewczyny z zespołu Avia Świdnik z rocznika 2009/2010.

Chłopcy zaczęli mecz z wysokiego “C”, bo już w 5 minucie wyszli na prowadzenie.

Dziewczyny jednak szybko się otrząsnęły i doprowadziły do remisu. I kwarta zakończyła się wynikiem 1:1. Kolejne dwie kwarty to zdecydowana przewaga dziewcząt, z pojedynczymi zrywami naszych chłopców. Po III kwarcie przegrywaliśmy 1:4. Ostatnia kwarta to znowu przewaga naszych chłopców, a dziewczyny były już wyraźnie zmęczone. Kilka sytuacji podbramkowych z naszej strony, ale to dziewczyny strzelają 5 bramkę. Chłopcy nie dali długo cieszyć się Avii Świdnik, bo w końcu celnym strzałem zakończyła się jedna z kontr naszego zespołu. Ostatecznie wynik 2:5. Przegraliśmy, ale wynik nie był tutaj najważniejszy. Mimo porażki chłopcy byli w bardzo dobrych nastrojach i jednogłośnie stwierdzili, że był to bardzo dobry mecz z ich strony.

Po południu zamiast treningu wybraliśmy się na rejs po Bugu oraz ognisko.

Pogoda próbowała nam popsuć zabawę, ale się nie daliśmy.💪💪💪

V Dzień Letniego Obozu KS Gocław

Dzień zaczęliśmy od długo wyczekiwanej wizyty na basenie. Dzieciaki grały w trenerami w piłkę wodną, zjeżdżały na zjeżdżali i urządziły konkurs kto najdłużej wytrzyma pod wodą. 🙂

Następnie mieliśmy poranny trening, na którym skupiliśmy się głównie na grze 1 vs 1.

Po południu natomiast odbyły się kolejne sparingi. Tym razem naszym przeciwnikiem było AP Podlasie Biała Podlaska.

Chłopcy rozgrywali jednocześnie dwa mecze w formule 5 vs 5 oraz 7 vs 7 podczas których walczyli o każdą piłkę. Raz prowadziliśmy my a raz przeciwnicy i ostatecznie oba mecze zakończyły się remisami.

Chłopcy zadowoleni, a to chyba najważniejsze. ⚽️⚽️⚽️

VI Dzień Letniego Obozu KS Gocław

Poranek standardowo rozpoczęliśmy od śniadania i inspekcji pokoi pod względem czystości.

Następnie trening (znowu w pełnym słońcu 🌞) a potem obiad i drugie wyjście do sklepu (dyspensa na lody i garstkę słodyczy – zasłużyli!!!).

Po południu piłkarski baseball oraz turniej wewnętrzny zakończony grą 11 vs 11 na pełnowymiarowym boisku. Chłopcy przez 10 minut mogli poczuć się jak prawdziwi Piłkarze. Była nawet relacja na żywo z komentarzem, którą potem z zaciekawieniem oglądali w pokojach na telefonach trenerów.

Po kolacji odbyło się podsumowanie obozu. Wręczenie nagród za najlepiej (i najgorzej) posprzątany pokój, dyplomy dla najlepszych w olimpiadzie obozowej, nagrody za turniej wewnętrzny oraz dyplomy pamiątkowe za udział w obozie.