532 273 885
akademia@ksgoclaw.pl

Sparing rocznika 2015 z AP Wilki

Created with Sketch.

Sparing rocznika 2015 z AP Wilki

Niedziela 4 czerwca była dla naszych zawodników bardzo udana. 😄

Chłopcy udowodnili swoje umiejętności podczas serii sparingowych spotkań z drużyną przeciwną, AP Wilki.

W pierwszym meczu najstarszym chłopcom, urodzonym w 2014 roku, udało się wygrać 24:14. Pokazali wspaniałą determinację, kontrolując grę i utrzymując inicjatywę przez całe spotkanie.

W drugim meczu, rocznikiem 2015, nasi chłopcy również dobrze zaprezentowali swoje umiejętności i odnieśli zwycięstwo wynikiem 15:8. Ich determinacja i pasja sprawiły, że utrzymywali przewagę przez cały mecz.

W ostatnim starciu rocznika 2016, nasza drużyna dodała jeszcze więcej powodów do dumy. Pomimo niepewności co do ostatecznego wyniku (17:0 lub 18:0), nasi chłopcy nieustannie atakowali, starając się zdobyć jak najwięcej bramek.

Jestem niesamowicie zadowolony z postawy naszej drużyny. Chłopcy KS Gocław Warszawa udowodnili, że są zgraną ekipą, która nie tylko osiąga imponujące wyniki, ale również nieustannie dąży do doskonalenia swoich umiejętności. Gratulacje dla naszych zawodników za znakomitą grę

Dziękujemy również drużynie przeciwnej, AP Wilki, za emocjonujące i dobrze rozegrane spotkania. To dzięki takim rywalizacjom możemy się rozwijać i czerpać radość z futbolowych zmagań. ⚽️⚽️⚽️