532 273 885
akademia@ksgoclaw.pl

Turniej Świąteczny KS Gocław

Created with Sketch.

W sobotę 22 grudnia 2018 roku na hali sportowej w SP nr 375 odbył się II Turniej Świąteczny KS Gocław Warszawa. Uczestnikami tego wydarzenia byli nasi podopieczni z Piłkarskiego Przedszkola i Szkółki Piłkarskiej. Ze względu na datę turnieju tuż przed samymi świętami frekwencja była na poziomie 30% co jednak nie zaważyło na głównych zasadach turnieju, czyli dobrej zabawie oraz strzeleniu jak największej liczby goli. 🙂

Na początku, co staje się już tradycją, do rywalizacji przystąpili trenerzy przeciwko reprezentacji rodziców. Wynik nie był tutaj najważniejszy, ale rodzice od początku ruszyli ostro na bramkę trenerów. Skutkiem tego po pierwszych 5 minutach było 2:0 dla rodziców. Gdy już trenerzy się rozgrzali doprowadzili do remisu jeszcze w pierwszej połowie, objęli prowadzanie na początku drugiej połowy i już do końca nie oddali wyniku rodzicom 🙂 Bardzo fajna atmosfera na boisku przełożyła się również na trybuny, gdzie dzieci bardzo mocno kibicowały rodzicom i trenerom.

Po pierwszej części sportowej przeszliśmy do turnieju głównego czyli grze naszych podopiecznych. Po podziale na grupę młodszą i starszą wprowadziliśmy element rywalizacji w postaci mini wyścigu: kto strzeli więcej bramek w swoich meczach (starsi czy młodsi) to Ci wygrywają turniej. Gra była zacięta w obu grupach. Ostatecznie nasi mali podopieczni w 17 meczach strzelili 64 bramki a skuteczniejsi okazali się młodsi.

Po turnieju nastąpiło uroczyste wręczenie medali wszystkim uczestnikom za udział w turnieju oraz rodzicom za udział w meczu przeciwko trenerom. Następnie każde dziecko otrzymało od klubu upominek z okazji zbliżających się świąt. Dziękujemy za udział wszystkim dzieciom, rodzicom oraz opiekunom. Dziękujemy również firmie Berg System, która od początku tego sezonu wspiera działania klubu i to między innymi dzięki temu dzieci mogły strzelać gole do nowoczesnych bramek przystosowanych do ich wieku.